Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Adaptive Images 4

У цьому місяці ми показуємо нову основну версію XT Adaptive Images, найкраще розширення для створення чутливих зображень.

 

Adaptive Images 4.0

Ми випустили XT Adaptive Images 4.0. Ця нова велика версія плагіна поставляється з декількома великими новинами для створення адаптивних зображень:

  • Адаптивні зображення, ми переробили код, щоб розширити можливості наступних методів та впроваджувати модульні тести, щоб підтвердити, що він працює надійно у всіх випадках.
  • Нові атрибути адаптивного зображення HTML, нова версія може генерувати зображення, адаптоване для екрана, і оголосити всі доступні розміри зображення у нових атрибутах srcset та sizes. Для отримання додаткової інформації про функції HTML,  Responsive Images Done Right: A Guide To picture And srcset
  • Lazy Load, ми оновили оригінальну стабільну версію плагіна jQuery і додали нову альтернативу Vanilla Lazy Load (бета) з підтримкою атрибутів srcset та розмірів.
  • Сумісність з Joomla 3.8 або вище. Включаючи сумісність з Joomla! 4

Ця версія також втілює новий напрям у наших практиках розробки, де ми керуємо процесом включення тестування на одиницю та найкращих методів кодування в рамках загальної методології для створення високоякісного програмного забезпечення для настільних та мобільних пристроїв.