Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Не дивно, якщо ми внесемо оновлення до будь-якого з наших продуктів. Питання полягає в тому, що оновлюється і що у нас є.  Цього разу ми оновлюємо ваші найулюбленіші фрейворк Helix Ultimate.

Ваші ввічливі відгуки та деякі наші висновки змусили нас додати більше в Helix Ultimate та виправити всі відомі помилки. Аплети від величезної кількості користувачів після Helix Ultimate Framework змусили нас повірити, що ми надаємо те, що їм потрібно. І, щоб підтримати це твердження, сьогодні ми випускаємо оновлення Helix Ultimate.

З додаванням "RTL-підтримка" до "Виберіть H1 або H2 для назви сторінки", у новій версії багато. Давайте перевіримо, що ще є в цьому оновленні.

Ми віримо, що світ єдиний, і мова не повинен бути перешкодою для цього. З огляду на цей факт і демонструючи повагу до людей, чий мовний сценарій починається з правого боку, ми впроваджуємо підтримку RTL у цьому оновленні. Ми знаємо, підтримка RTL принесе щастя багатьом людям.

Якщо ви хочете поділитися посиланням (спільний вміст) у соціальних мережах з вашого сайту, ви не можете легко взяти під контроль появу цього вмісту. Використання Open Graph дасть вам змогу грати з виглядом спільного вмісту. Ми представляємо цю функцію для Facebook та Twitter у цьому оновленні, щоб ви могли залучити своїх потенційних клієнтів до прибуткового спільного вмісту.