Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

fileman

Протягом останніх декількох місяців ми працювали над покращенням FILEman 3.1 з вбудованим відеопрогравачем, модулем галереї, зміною розміру зображення та багато іншого. Ось повний огляд того, що ви можете очікувати.

Відео та аудіо плеєр

 FILEman тепер підтримує потокове передавання аудіо / відео HTML5 із вбудованим медіапрогравачем. Тепер, коли ви вставляєте посилання на відео- або аудіофайл у статті Joomla, ви побачите, що це посилання замінене медіапрогравачем. Медіаплеєр надає стильні опції управління, такі як кнопки відтворення / паузи, шкала часу, регулювання гучності та повноекране відтворення. І, звичайно, він повністю чуйний і буде граціозно змінювати розмір на менших екранах і мобільних пристроях. Так само, як ви очікуєте цього.

Модуль галереї

 

Модуль файлів тепер має чудовий новий дизайн галереї, який забезпечує подібну функцію галереї для макетів галереї компонентів, таких як модуль Lightbox з Zoom In / Out та перемиканням повного екрана.

Підтримка адаптивності зображень

Зображення FILEman у статтях тепер реагують (малий / середній / великий). Ми використовуємо

<srcset>

для

<img>

тегу, щоб браузер вирішив, яка версія зображення (мала / середня / велика) відображатиметься на основі ширини екрана дисплея. Завдяки запитам, що покращують зображення, ви зможете покращити продуктивність вашого сайту Joomla і позитивно вплинути на рейтинг пошукової системи .

Зміна розміру зображення при завантаженні

Встановіть властивість зміни розміру в конфігураційних налаштуваннях FILEman, завантажувати свої зображення та відпочити ... впевнені, що їх буде змінено, так що розміри не перевищують встановлених вами значень.

Особисті користувацькі простори

За допомогою цього нового налаштування користувачі зможуть мати доступ до власних файлів тільки при вставці файлів в статті. Вони не зможуть бачити файли інших користувачів. У налаштуваннях ви знайдете додаткову вкладку, яка дозволить вам керувати особистими файлами кожного користувача.

Переключити захист папок

Тепер FILEman надає простий спосіб відключити захист папок. Це дає можливість безпосередньо посилатись на файли за допомогою їх прямої URL-адреси. Це дуже корисно, якщо ви хочете використовувати FILEman для керування файлами у Joomla теки /images