Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

helix-ultimate

Ми набагато ближче до мегапереходу вашого улюбленого фреймворку Helix. Це ваш довгоочікуваний Helix Ultimate. Ви матимете можливість ознайомитись з новими функціями та розширеними можливостями Helix Ultimate. Будь ласка, дізнайтеся більше за посиланням нижче.

 Кілька місяців тому ми оголосили, що збираємося випустити нову флагманську версію найвідомішого шаблону Joomla Helix. З цього моменту багато наших шановних користувачів поділилися своїми поглядами та відгуками щодо продукту. Ми працюємо над Helix Ultimate вже деякий час. Співтовариство з нетерпінням очікує на це, хоче знати про прогрес, дату випуску і так далі. Сьогодні ми збираємося прояснити все.

Helix Ultimate - це наступний головний реліз вашого улюбленого фреймворку Helix. Після Helix 3 не буде Helix 4. Ми назвімо наступну основну версію Helix як Helix Ultimate.

 Ми плануємо підтримувати Helix Ultimate протягом тривалого періоду часу. З цієї причини ми беремо час, щоб зробити більше досліджень про те, як продукт буде поводитися, коли вийдуть Joomla 4 або Joomla 4.x. Також ми розробляємо Helix Ultimate, використовуючи Bootstrap 4. Хоча Bootstrap 4 сам по собі не є стабільним, ми очікуємо стабільного випуску структури Bootstrap.

Helix Ultimate:

Розроблено на Bootstrap 4
Новий інтерфейс адміністратора
Новий менеджер макету
Варіанти заголовка
Варіанти нижнього колонтитулу
Варіанти логотипа SVG
Мега-меню менеджер
Більше варіантів блогу
Покращена продуктивність
Підтримка Open graph
Вертикальне меню

 

Особливості, над якими ми працюємо

AMP підтримка

Ми працюємо над тим, щоб додати підтримку Google AMP (прискорені мобільні сторінки) для Helix Ultimate. Ми досягли певного прогресу. Але це вимагає багато досліджень. Тому ми не можемо гарантувати, що він буде доданий до остаточної версії Helix Ultimate.

Деякі важливі факти, які ви повинні знати про Helix Ultimate

Пряме оновлення з Helix 3 до Helix Ultimate не буде можливим. Але ми будемо продовжувати підтримувати Helix 3 під час випуску Joomla 4 та Joomla 4.x. Helix Ultimate буде розроблятися за новими технологіями. Таким чином, оновлення з Helix 3 до Helix Ultimate не відбудеться, оскільки характер розвитку цих продуктів відрізняється.

Ми будемо підтримувати Helix Ultimate протягом більш тривалого періоду часу і ми забезпечимо безшовну підтримку версій Joomla 3.x та Joomla 4.x.

Після випуску Helix Ultimate та Joomla 4 не буде ніякої підтримки для Helix II. Ми припинемо підтримку Helix II.

Деякі з наших членів команди, що працюють над Helix Ultimate, перебуватимуть у Римі, Італія, щоб взяти участь у Світовій конференції Joomla 2017 року. Ось чому ми не зможемо випустити Helix Ultimate в грудні. Він буде випущений в січні.

Перший погляд

Ось деякі з перших поглядів на Helix Ultimate.

Менеджер макету

layout-builder

 

Мега-меню менеджер

megamenu-builder

Шаблон інтерфейсу сайту

frontend-template-helix

Часова шкала випусків:

Випуск альфа-версії -> 10 січня 2018 року

Випуск бета-версії -> 16 січня 2018 року

Випуск версії RC -> 19 січня 2018 року

Випуск стабільної версії -> 25 січня 2018 року

Тому ми вважаємо, що це відповідає більшості ваших запитів. Продукт буде поза вашою уявою. Ми розглядаємо всі плюси і мінуси для випуску ідеального продукту, який буде виконуватись із максимально можливим потенціалом для вашого обслуговування, як ви і очікували. Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, надішліть нам свої думки.

*При розміщенні статі на інших ресурсах посилання на сайт benefit.in.ua є обов'язковим