Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

hika-news

HikaShop 3 досягає нового кроку з версією 3.2, яка містить деякі нові функції та багато іншого, таких як виправлення помилок та вдосконалення.

 

На початку вересня ми випустили HikaShop 3.2. Як завжди, це результат вашого відгуку та наша воля продовжувати вдосконалювати HikaShop. Ви можете ознайомитися з усіма подробицями цього нового випуску на нашій сторінці журналу змін. Спасибі за всі ваші відгуки та хороші ідеї, дозволяючи нам рухатися вперед з нашого боку!

Давайте тепер відкриємо для себе основні нові функції, які пропонує HikaShop 3.2:

- Оптимізація дляPHP 7 і Joomla 3.8

- Responsive Carousel: ми поставляємо нову систему каруселі для переліку модулів продуктів і категорій, яка працюватиме краще, ніж попередня, Mootools не буде потрібен і модуль буде чуйним, щоб він міг адаптуватися до роздільної здатності будь-якого пристрою, не порушуючи розташування сторінки.

- Покращений досвід перевірки: гості можуть тепер змінювати свою адресу електронної пошти та іншу інформацію про користувача (користувацькі поля користувача) навіть після їх перевірки.

- Клавіша "enter" тепер правильно обробляється у всіх різних частинах оформлення.

І ще багато невеликих поліпшень тут і там, щоб поліпшити користувацький досвід здійснення розрахунків. Ми сподіваємось, що вам сподобається ця нова версія, і надалі ваша допомога допоможе нам зробити HikaShop ще кращим в майбутньому.

Team HikaShop